Két főre hangszerelve és teljesen újramázolva tért vissza a Splendor, a klasszikus modern kaputársas, amelyben a drágaköveké és az azokkal dolgozó ötvösöké a főszerep.
A természet, vagy épp egy viking település helyett most egy egész bolygót kell újraépíteni a lapkalehelyezés szabályait követve. Végre magyarul is elérhető az Ismeretlen bolygó!
Az erdei népek harca után most egy komplett birodalomért marakodnak az aszimmetrikus multiplayer játékokra szakosodott Cole Wehrle legújabb játékában.
Újabb társasjáték, amiről már a megjelenése előtt állították, hogy az év legjobbja. És még csak július van. De legalább tuti érdemes leülni elé.
Sokak számára a semmiből, szerzői kiadásban jelent meg egy rendkívül igényes, fadobozos társasjáték, melyhez sajnos egy tragikus haláleset is köthető.
Az amerikai álom és a vadkapitalizmus emlékműve vagy éppen szégyenfal helyett szégyenkapuja. Valahol döbbenetes, mikor a mészárszék is megkapja a maga társasjátékát.
A kalózokkal zajló harc után most a női választójogért folytatott küzdelmet mutatja be a Fort Circle Games, méghozzá egy gyönyörű, kártyavezérelt stratégiai játék formájában.
A rettegés soha nem érhet véget, pláne nem Arkhamban, ahol most már a társas mellett a rendkívül népszerű kártyajáték is magyarul érhető el.
Tablóépítés a természettel a főszerepben – ha a leírás láttán vagy száz társas ugrott be, az nem a véletlen műve, a hatalmas várakozásokkal övezett A Föld viszont így sem okozott csalódást.
A kezdeti Formula One-versenyek világát és hangulatát hozza el asztalra a Heat: Padlógáz, mely híre alapján az eddigi legjobb versenyjáték, amivel találkoztunk.
Végre ismét kapható a legendás Alexander Pfister legendásan szórakoztató és egyszerű családi stratégiája, amelyben a középkorban kell iparosként boldogulni.
Ha a hegy nem megy… a játékosokhoz, akkor nincs miről beszélni. Itt viszont mi mozgatunk meg hegyeket, méghozzá nem is keveset.
Tudtad, hogy a macskák az életük 66%-át alvással töltik? És azt, hogy hüvelykujj hiányában teljesen alkalmatlanok arra, hogy 1%-ot játsszanak? Nos, ez nem lényeges a játék szempontjából, de az esélyeknek nagy jelentőségük lesz.
A Hajdanvölgy mítosza hosszú idő óta a legjobb társasjáték, ami nálunk járt.
A Tábortűz egy igazi könnyed filler, a pár perces játékidejével és a 6 éves alsó korhatárával kicsiknek és nagyoknak egyaránt izgalmas perceket szerez.
A Műgyűjtők társaságában egy-egy festménykedvelő arisztokratát alakítunk, akik az irdatlan sok pénzüket festményekre költik.