A My Shelfie-vel töltött egy meccs után csak azt kívántuk, hogy bárcsak a való életben is ilyen könnyű és gyors lenne a polcot berendezni.
Igazi különlegességek ezek, amik közül a Lokomoto már csak azért is kiemelt figyelmet érdemel, mert megtudhatjuk, milyen játék születik egy 14 éves magyar kislány fantáziájából.
Egy mára már sztenderdnek számító rendszer és egy fontos történelmi korszak: kipróbáltuk a COIN-játékok egyik legismertebb darabját, amely a kubai forradalom történetét meséli el.
Alkímia, legendák és ősi csodák: az olasz mesterhármas ezúttal a zsidó hagyományok ősi legendáihoz nyúlt vissza, hogy a játékosok aranyat, ereklyéket és gólemeket teremtsenek.
Lassan két évtizedes, mégsem látszik rajta az idő: 2005-ös megjelenése óta uralja témáját és műfaját a Twilight Struggle, melyben a teljes Hidegháborút lejátszhatjuk.
Harmadszorra is kirajzanak a madarak: megérkezett a népszerű Fesztáv legújabb kiegészítője, amely sokkal többet rejt a dobozában, mint amit az ember elsőre gondolna.
Egy különleges és ritka játék, aminek megkérik az árát, de itthon egyedül Kánai Zolinál kapható – megnéztük, milyen az, ha japán dizájnerek építik be az akváriumot.
A Ten Suns egy híres kínai mítoszra építi licitálós-blöffölős játékmenetét, melyben a fogyatkozó erőforrásokkal kell ügyesen bánnunk.
Mozart élete után a Devir most Jézus utolsó estéje köré húzott fel egy tematikailag erős társasjátékot, mely témáját és eredetét tekintve pont ideális, így húsvétra.
Sokak kedvence, a hazánkban is nagyon népszerű Everdell kiteljesedett, a minden jóval megpakolt The Complete Collection pedig méltó lezárása a szériának.
Avagy a szomszéd füve már a kőkorszakban is zöldebb volt – a Stone Daze egymással szembenálló két törzse legalábbis biztosan így gondolja.
Már megint a rómaiak... ezúttal Stefan Feld tolmácsolásában helyezünk le lapkákat egy virágzó város alapjaiként.
Tudtad, hogy a macskák az életük 66%-át alvással töltik? És azt, hogy hüvelykujj hiányában teljesen alkalmatlanok arra, hogy 1%-ot játsszanak? Nos, ez nem lényeges a játék szempontjából, de az esélyeknek nagy jelentőségük lesz.
A Hajdanvölgy mítosza hosszú idő óta a legjobb társasjáték, ami nálunk járt.
A Tábortűz egy igazi könnyed filler, a pár perces játékidejével és a 6 éves alsó korhatárával kicsiknek és nagyoknak egyaránt izgalmas perceket szerez.
A Műgyűjtők társaságában egy-egy festménykedvelő arisztokratát alakítunk, akik az irdatlan sok pénzüket festményekre költik.