Foghíjas történettel, de elképesztően aranyos és részletes minikkel érkeztek meg a robotok, melyek emlékekre és persze minél több pontra pályáznak.
A Raise kártyával és kockával teszi próbára szerencsénket, de a mázli és a blöffölés mellett némi taktika sem árt a győzelemhez.
Kis csomagban olyan délutáni elfoglaltság az unatkozó lurkóknak, amire egy szülő sem szeretne hazaérni.
Gyönyörűen illusztrált kártyákkal és mutatós minikkel csapnak össze az ókori istenek és kiválasztottjaik, hogy végül csak egy maradjon.
Ezt kell eldöntenünk Győri Zoli új partijátékában, a Llamageddonban, amiben mindenki azért érvel, hogy saját, különböző módon hasznos, ámde kivétel nélkül aljas lámái ne vesszenek oda bolygójukkal együtt.
A Rainbow egy villámgyors és trükkös, szivárványszín párbajra hívja a játékosokat, ami amilyen egyszerű, legalább annyira ötletes.
Mit lehet csinálni a nyári szünetben, ha a táborok időszaka már véget ért, az eső miatt pedig nincs kirándulás, játszótér vagy strandolás? Legyen kicsi vagy már nagyobb egy gyerek, egyikkel sem könnyű napokig a négy fal között lenni.
Vajon mikor ragad a téma egy eurojátékra? Milyen fázisban és ki dönti el, hogy miféle arcot kapjon egy-egy mechanizmus, és mi az az átfogó tematika, ami mindezt lehetővé teszi?
A legendás Kiesling-Kramer szerzőpáros ismét akcióban: az ikonikus társasokat alkotó tervezők ezúttal egy afrikai vadaspark gondozásának feladatát adják a játékosok kezébe.
Kipróbáltuk a Dűne: Impérium társasjátékot, amely könnyen tanulható, egyszerűen játszható, mégis izgalmas és változatos. Tökéletes választás lehet azoknak, akik még sohasem találkoztak a Dűne-történettel...
Disztópiát sokféleképpen megélhettünk már, de úgy talán a legritkábban, hogy mi magunk építjük… vagy éppen pont mi szabotáljuk.
Egy csendes bolygó, egy pakli kártya és annyi csapat idegen, ahány játékos van – egyszerű a feladat, de csendben menni fog?
Tudtad, hogy a macskák az életük 66%-át alvással töltik? És azt, hogy hüvelykujj hiányában teljesen alkalmatlanok arra, hogy 1%-ot játsszanak? Nos, ez nem lényeges a játék szempontjából, de az esélyeknek nagy jelentőségük lesz.
A Hajdanvölgy mítosza hosszú idő óta a legjobb társasjáték, ami nálunk járt.
A Tábortűz egy igazi könnyed filler, a pár perces játékidejével és a 6 éves alsó korhatárával kicsiknek és nagyoknak egyaránt izgalmas perceket szerez.
A Műgyűjtők társaságában egy-egy festménykedvelő arisztokratát alakítunk, akik az irdatlan sok pénzüket festményekre költik.