Csak egyvalaki tudja, hogy mit kell építeni, és csak egyvalaki nyúlhat a kockákhoz. Hát, hogy lesz ebből Lego építmény?
A Hobbit: Oda és vissza megmutatja, hogy Zsáklak nemcsak kerek földbe vájt odúkból áll, hanem kockákból is lehet építeni :)
Éljétek újra együtt a Vaják regények legizgalmasabb pillanatait és alakítsátok őket kedvetek szerint!
Ha azt mondom Antonie Bauza, akkor mindenkinek egyből a 7 Csoda ugrik be. 2010-ben (jesszus, már 15 éve :) ) ezzel a játékkal írta be magát a társasjáték világ történelmébe, de vajon a 7 Csoda: Kockajáték megugorja-e a nagy előd szintjét?
Kardot elő, ideje rendet vágni a miniatűr szörnyek hordái között! De vigyázz, ez az apró játék hiába fér el az öledben, kifejezetten komplex élményt kínál!
Nagy coming out következik: a Clank!: A Deck-Building Adventure, avagy a 2016-os Klank!: Lopakodj és arass zajos sikert! az egyik olyan játék volt, amely egy szép hétvégi napon (...) bevezetett a modern társasjátékok világába.
Ha szereted a Mad Max világát és nem irtózol a dobókockáktól, akkor ezt a társast bizony neked álmodták meg a króm istenei.
Hazánkban közben csak úgy sorakoznak a jobbnál jobb megjelenések, ráadásul már nemcsak a nagyoknál, de a kisebbeknél is.
"Csak legyen a piacon elég alapanyag! Nem szúrhatom ki az étteremkritikus szemét egy tál levessel!" Helyezkedjetek jól és főzzetek finomat ebben a gyönyörű konyhai játékban!
A Gumikacsák jó kacsához híven kifröcskölik a vizet a kád mellé, amit a loccsanási értékek mutatnak meg. A célod hogy a 3. forduló végére a legkevesebb pontot szerezd megakadályozva, hogy eláztassák a fürdőszobád.
A Halkonzerv Bt.-ben halászként kell a tenger kizsákmányolása nélkül anyagilag is megerősödni a flottánk bővítésével, és fejlesztések vásárlásával.
Ráadásul rögtön kettő is van belőle, a Doom: The Arena Board Game a pokolba fogja rántani a pénztárcámat.
Ismét elmerülhetünk Cthulhu legendájában, valamint az Arkham városát és környékét körülölelő kozmikus horror borzalmaiban, ezúttal a Reflexshop gondozásában megjelent Cthulhu: A Sötétség Birodalma társasjáték által.
Ha nyár, akkor vízpart. Ha vízpart, akkor kikapcsolódás..
A gótikus katedrálisok korában Prága főterén egy olyan szerkezet készült el, amely évszázadokon át lenyűgözte az utazókat. Ennek a különleges mesterműnek az építését élhetjük át az Orloj című társasjátékban.
Miből készül a hódvár? Kőből? Gallyból? És mennyi sarat használtál hozzá? Figyelj, mert, ha nem követed pontosan az utasításokat, hiába voltál te a leggyorsabb hód a várban!