És, felvétel! De állj, miért háttal állt fel az operatőr? És ki hívott bohócokat a horrofilmbe? Fogj össze a barátaiddal, oldjátok meg a lehetetlen problémákat és forgassátok le a világ legjobb vagy legrosszabb filmjét!
Meneküljetek meg a Mantiókór fedélzetén ebből a sötét, őrült világból! Játssz akár egyedül, akár másokkal összefogva, a szunnyadó istenek több tíz órányi szórakozást kínál.
A Föld gigavállalatai annyira belejöttek a terraformálásba, hogy kell nekik valami új kihívás - ideje hát új projektekbe vágni a fejszéjüket. Persze ez csak egy sablonos magyarázat, a valódi ok mindig is a profitmaximalizálás.
A Mars terraformálásához rengeteg eszközre van szükség. Főleg ha elkezdünk még több projektet magunkra vállalni. Na de mégis hol tároljuk ezeket? És mi van, ha még a rongyrázás sem áll tőlünk messze? Ha van az a pénz, hogy 3D-s lapkáink legyenek?
Szeretsz kitűnni a tömegből és kifejezni az egyéniségedet? A Csordaszellemben sajnos ezzel maximum az Ádáz Tehén társaságát nyerheted meg, a játékot semmiképpen sem!
Minden roxforti nebuló tisztában van vele, hogy a Tiltott Rengeteg szörnyű veszélyeket rejteget, és engedély nélkül tilos a belépés. Ha szerinted is arra valók a szabályok, hogy megszegjék őket, akkor itt van számodra a Szörnyek szörnyű könyve!
A második világháború végére igencsak nehézkessé vált az alapvető szükségletek kiegléítése. Nem volt ez másképp az orosz hadseregnél sem. A mennyiség a lényeg, nem a minőség. Térfogatleves nincs kéznél, úgyhogy más eszközökhöz kell folyamodnunk.
A célunk a szokásos: terraformálni akarjuk a Marsot, hogy az emberiség új otthonra leljen (vagy bővíthesse az életterét). Végső soron a világ egyik legnagyobb cégének vezéreként a lehető legnagyobb profitot akarjuk elérni, csak a módszerek változtak.
A sötét varázslatok használata kezd egyre gyakoribbá válni, s most kiderül, mennyire készültél fel egy igazi varázslópárbajra. Vajon csak Gilderoy Lockhart szakkörére jártál, vagy szorgosan gyakoroltál a DS edzéseken?
Az Activity társasjáték a 2000-es évek elején nagy szenzáció volt, ebben valószínűleg a Szulák Andrea vezette tv-műsor is nagy szerepet játszott. A dobozos verzió nagyjából a Monopoly és a Gazdálkodj okosan ismertségével vetekedik.
Ryohei Kurahashi. Ha valakiben van egy lepkebélgáznyi előítélet, valószínűleg arra számít, hogy az imént említett szerző agya egy absztrakt, kizárólag számokból álló játékot dob ki magából. Ha te is így vagy ezzel, nem tévedtél.
Ebben a közepesen összetett, nyelvfüggő kártyajátékban a játékosok minél alkalmazkodóbb tengeri fajokat próbálnak létrehozni és életben tartani.
Pierrot borászati témájú játékában, a Cuvéeben szőlőbirtokosokat alakítunk, akik fejlesztik gazdaságukat, díjnyertes borokat készítenek és persze igyekeznek pénzügyileg megerősödni, amitől egyre elismertebbé válnak.
Babaróka a családjával nekilát a karácsonyfa díszítésnek, de jajj a díszek szétgurulnak, elbújva mindenféle zegzugos helyen a szobában. Gyertek, keressük meg együtt az összes díszt és öltöztessük ünnepi díszbe a fenyőfát!
Figyelj! Négy szürke gomb: ventilátor, ejtőernyő, ventilátor, gázmaszk. A gázmaszkot kell megnyomni! Nagy piros tekerő, körbe mindenféle jel, a négylábú pókra tekerd át! Kék mosógépszerű, alatta két kék gomb, a bal oldalit nyomd meg!
Hasonlít, vagy nem hasonlít? Ez itt a kérdés! Na de miben hasonlít? Mindegyiknek nagy a feje? Vagy van kalapja? Esetleg nemzetiség, kor, foglalkozás? Ja, hogy mindkettőnek arany gallérgombja van. Naná, hogy egyértelmű…