Ez a játék lényegében egy lapka lehelyezős játék, ahol mindenki készít egy saját minigolf pályatervet.
Az Underwater Cities (UC) egy A Mars terraformálásához (TM) hasonló engine-buildinges sci-fi társasjáték...
Ismerős az érzés, hogy rendelsz pár társasjátékot, és mikor megérkezik a csomag, a macskád azt várja, hogy a fölösleges térkitöltőt (azaz a társasokat) kiszedd végre a dobozából, hogy büszkén elfoglalhassa a várát? A boldogságdobozát...
Hív a természet, illetve az út, amivel kiépítheted a saját álomkerted. Itt nem a másik akadályozása a lényeg, hanem az, hogy draftolással minél jobb kombóhoz juss.
A társasjátékokra, mint olyan sok minden másra is igaz, hogy jól és egyszerűen a legnehezebb csinálni őket. Vannak olyan játékok, amik fantasztikus játékélményt adnak, ha az ember előtte átrágja magát egy nyolcvanoldalas szabálykönyvön...
Érdekelnek a jövő év társasjátékai? Támogatnál valami feltörekvő projektet? Kövesd a heti rendszerességgel jelentkező Kickstarter ajánlónkat és ne maradj le semmi érdekesről!
A trónért folyó küzdelembe becsatlakozott a tűz és a jég nemzete. Két új kiegészítő és két promó frakcióval gazdagodott a Claim univerzuma, mely új, izgalmas képességű fajokkal, helyszínekkel és varázslatos tárgyakkal van tele.
A Fantasy Flight Games 2016-ban indította útjára az Arkham Horror kártyás változatát, amelyhez a mai napig töretlen lendülettel érkeznek az újabb és újabb történetek.
A trilógialáz a társasjátékokat is elérte, az egyik igazi sztárszerző, Sham Phillips legalábbis már két ilyen hármast is elkészített.
“Minden viking a Valhallába jut?” Erre a kérdésre az évek óta töretlen népszerűségnek örvendő Blood Rage adja meg a választ, ami ráadásul magyarul is elérhető.
Érdekelnek a jövő év társasjátékai? Támogatnál valami feltörekvő projektet? Kövesd a heti rendszerességgel jelentkező Kickstarter ajánlónkat és ne maradj le semmi érdekesről!
Tudtad, hogy a macskák az életük 66%-át alvással töltik? És azt, hogy hüvelykujj hiányában teljesen alkalmatlanok arra, hogy 1%-ot játsszanak? Nos, ez nem lényeges a játék szempontjából, de az esélyeknek nagy jelentőségük lesz.
A Hajdanvölgy mítosza hosszú idő óta a legjobb társasjáték, ami nálunk járt.
A Tábortűz egy igazi könnyed filler, a pár perces játékidejével és a 6 éves alsó korhatárával kicsiknek és nagyoknak egyaránt izgalmas perceket szerez.
A Műgyűjtők társaságában egy-egy festménykedvelő arisztokratát alakítunk, akik az irdatlan sok pénzüket festményekre költik.