A Mars terraformálása mellett/után a FryxGames új irányba lép: démonok és angyalok harcolnak a lelkekért, melyek a zálogot jelentik a győzelemhez.
Nemesis, Etherfields, ISS Vanguard, Tainted Grail… a lengyel Awaken Realms elég magasra teszi a lécet, és nem A Nagy Fal hozza egy lefelé ívelő karrier első jeleit. Nagyon nem.
A Titan során a Stardrill bolygóközi bányavállalat alkalmazottjaként deutériumért és a hónap dolgozója címért kelünk versenyre a többiekkel.
A Vigyáz(z)6! egy roppant egyszerű, mégis gondolkodtató családi kártyajáték, melyben a tét az ökör-köri tagság.
Dungeon crawler, de nem a megszokott formában – így is jellemezhetjük a társast, aminél rengeteg módon dobjuk el a kockát, csak éppen soha nem a megszokottak szerint.
A pazar rajongói verzió után végre magyarul, hivatalosan is elérhető a Root, amiben az erdőlakó népek vívnak könyörtelen háborút egy frenetikusan jó aszimmetrikus stratégiai játék formájában.
Újabb, a természetet a középpontba állító társasjáték, amely lényegében a Cascadia és a Calico szerelemgyereke is lehetne. Igen, akár minőség terén is.
Az immáron egy évtizedes múltra visszatekintő Terra Mystica minden földi jóval megspékelt Big Box kiadásával barátkoztunk.
Kövek helyett ezúttal kockák jelentik a szuperhősök hatalmát, akik az első és második Season után immáron egy bejáratott brandben csapnak össze.
A szovjetunió alig pár éve omlott össze, a csernobili térségben zajló kísérletek helyszínét pedig ellepték a fosztogatók – köztük vagyunk mi is.
A Northgard a számítógépek képernyőjéről, egy középnehéz stratégiai játék formájában költözött az asztalra – megnéztük, milyen lett.
A Mage Knight a fantasy színe-javát sűríti egy kicsinek éppen nem nevezhető csomagba, és egy már-már monumentális társasjátékba.
Tudtad, hogy a macskák az életük 66%-át alvással töltik? És azt, hogy hüvelykujj hiányában teljesen alkalmatlanok arra, hogy 1%-ot játsszanak? Nos, ez nem lényeges a játék szempontjából, de az esélyeknek nagy jelentőségük lesz.
A Hajdanvölgy mítosza hosszú idő óta a legjobb társasjáték, ami nálunk járt.
A Tábortűz egy igazi könnyed filler, a pár perces játékidejével és a 6 éves alsó korhatárával kicsiknek és nagyoknak egyaránt izgalmas perceket szerez.
A Műgyűjtők társaságában egy-egy festménykedvelő arisztokratát alakítunk, akik az irdatlan sok pénzüket festményekre költik.