A Nova Luna után kérdésessé vált, merre fejlődik tovább Uwe Rosenberg családi vonala, a Framework pedig több szempontból is meglepetés lett.
Éppen időben, a híres sorozat negyedik évadjának debütálása előtt kaptuk kézhez az Attack of the Mind Flayer alcímet viselő társasjátékot.
Egy új nemzet, új ügyvezetők, és két játéktábla-kiegészítés, melyek alapvetően változtatják meg a játékmenet tempóját és a stratégiai lehetőségeket. A Duzzasztómű első nagyszabású kiegészítője nem zsákbamacskát árul, hanem kihagyhatatlan toldalékokat
Visszatértek a szörnyek, méghozzá az amerikai legendák legismertebb rémei, hogy ismét a békés lakosokat terrorizálják – már ha hagyjuk.
A Keymaster Games Parks című játékát kifejezetten szerettük, most pedig megnéztük, hogy hogyan muzsikál a kistestvér, avagy a Trails.
Választások, fejlődés, felfedezés és harc – egy applikációval működő asztali RPG, ami tavaly felforgatta a világot. De vajon tényleg olyan jó, mint amilyennek mondják?
A Company of Heroes megmutatja, hogyan kell a számítógép képernyőjéről az asztalra átültetni egy stratégiai játékot.
Nemcsak a Dixit-univerzum bővült a Libelludnál, de a Mysterium is, méghozzá egy vidámparkba helyezve a szellemes nyomozást.
A dzsungel olyan, mint egy sokemeletes épület: minden szintjének megvan a maga lakója. Nos, ők a Lombkorona főszereplői.
Egy igazán különleges témájú és látványvilágú euró, ami tematikájával üde színfolt az egyébként is kellően változatos palettán.
Gazdagodj meg az ipari forradalom idején: magyar nyelven is megjelent az Arkwright kártyaváltozata, a komplex gazdasági stratégia újragondolt, modernizált iterációja!
Túlélés a kőkorszakban: több mint egy évtizedes születésnapját ünnepli a munkáslehelyezős játékok egyik alapműve, a modern klasszikusnak számító Stone Age!
Az aranyat kibányásztuk, de van egy kis bökkenő: emelkedik a vízszint, ezért gyorsan ki kell jutnunk, hogy ne vesszen kárba a munkánk gyümölcse. A klánban azonban lehetnek árulók is, ezért sosem tudhatjuk pontosan, hogy kiben bízhatunk meg.
Tudtad, hogy a macskák az életük 66%-át alvással töltik? És azt, hogy hüvelykujj hiányában teljesen alkalmatlanok arra, hogy 1%-ot játsszanak? Nos, ez nem lényeges a játék szempontjából, de az esélyeknek nagy jelentőségük lesz.
A Hajdanvölgy mítosza hosszú idő óta a legjobb társasjáték, ami nálunk járt.
A Tábortűz egy igazi könnyed filler, a pár perces játékidejével és a 6 éves alsó korhatárával kicsiknek és nagyoknak egyaránt izgalmas perceket szerez.