A ködbe zárt Carcassonne megmutatja, milyen úgy lapkákat pakolászni, hogy nem próbáljuk meg egymást szabotálni közben - már ha nem kiegészítőként használjuk.
Halloweenre befutottak a kicsi, nagyfejű szörnyek is, hogy újabb etappal bizonyítsák a Funkoverse nagyszerűségét, de vajon a mechanika vagy a Pop! figura jelenti az igazi csáberejét?
Megnyílt a sötét és titokzatos kastély kapuja, ám szárnyai mögött nem (csak) szörnyek, hanem különböző édességek is várják a játékosokat!
Az Andoria Battlefields során egyszerre alakítjuk a védő és a támadó szerepét, egy technikailag szimultán stratégiai játékban.
Az első Zoo Tycoon még 2001-ben jelent meg, most pedig végre társasjátékként elevenedik meg egy állatkert menedzselése.
Ki ne élne szívesen a Lángművesek (Flamecraft) világában, ahol a mindennapi teendőkben apró, aranyos sárkányok segítenek?
A John Carpenter klasszikus filmjéből készült játék gyűjtése jól halad, a legnagyobb kiadás doboza pedig rengeteg extrát tartalmaz.
Egy aktatáskában sok minden elfér: laptop, irodai felszerelések, iratok, urambocsá’ indítókódok – vagy akár egy társasjáték is.
E.T. hazatelefonál! Szól a közismert idézet, már ha engedik, mert közben a fél kormányzat és rendőrség azon van, hogy a kedves kis idegen ne menjen sehova.
Aki az állatokat szereti, az rossz ember nem lehet, tartja a mondás, és bár ez sem garancia, de az biztos, hogy állatokkal a gamerek szívét is meg lehet nyerni.
Gamer társaságban, ahol időnként előkerülnek olyan témák is, amelyek megkövetelnek bizonyos rálátást a játékok piacára, (...) viszonylag gyakori a vita arról, hogy van-e okunk ugyanúgy társasjátékokként kezelni a szoliter játékokat.
Az Aranyásók már számos kiadást és változatot megélt első megjelenése óta, most pedig a névadó sötét barlangból igyekszünk menekülni.
Tudtad, hogy a macskák az életük 66%-át alvással töltik? És azt, hogy hüvelykujj hiányában teljesen alkalmatlanok arra, hogy 1%-ot játsszanak? Nos, ez nem lényeges a játék szempontjából, de az esélyeknek nagy jelentőségük lesz.
A Hajdanvölgy mítosza hosszú idő óta a legjobb társasjáték, ami nálunk járt.
A Tábortűz egy igazi könnyed filler, a pár perces játékidejével és a 6 éves alsó korhatárával kicsiknek és nagyoknak egyaránt izgalmas perceket szerez.
A Műgyűjtők társaságában egy-egy festménykedvelő arisztokratát alakítunk, akik az irdatlan sok pénzüket festményekre költik.