Tavaly év végén magyarul is megjelent az Unlock! sorozat 3. darabja, ahol újabb csavaros történeteken keresztül szabadulhatunk ki egy kicsit a karantén hétköznapjaiból.
Európában nem annyira tudjuk értékelni az ivóvizet, mivel állandó hozzáférésünk van hozzá, az afrikai szavannákban azonban aranyat ér az ottani élővilág számára. Reiner Knizia aranyos kártyjátékában a vízért folytatott küzdelem megfigyelői lehetünk.
A robbanó cicák, és a medvék és a babák háborúja után kicsit más vizekre evezünk, kevesebb őrülettel és több varázsitallal.
Érdekelnek a jövő év társasjátékai? Támogatnál valami feltörekvő projektet? Kövesd a heti rendszerességgel jelentkező Kickstarter ajánlónkat és ne maradj le semmi érdekesről!
A Polynesia egy tavalyi (2020) megjelenésű társasjáték a spanyol Ludonova kiadótól.
Egy csipetnyi tűz, egy csepp víz, némi élet és egy nyúlfarknyi árnyék… és már nyílik is a varázslatos kapu egy ismeretlen világba, ahol csodálatos teremtmények várnak rátok! A Via Magica színpompás rajzai és egyszerű szabályai mindenkit lenyűgöznek!
Az Istanbul egy családi társasjáték, mely az év gémerjátéka díját nyerte el 2014-ben.
Érdekelnek a jövő év társasjátékai? Támogatnál valami feltörekvő projektet? Kövesd a heti rendszerességgel jelentkező Kickstarter ajánlónkat és ne maradj le semmi érdekesről!
Szellemes és könnyed kommunikációs továbbképzés nem csak pároknak, avagy gyűjtsétek össze az összes drágakövet anélkül, hogy egy szót is szólnátok.
Egy szigetnyi varázslatos macska, és mind csak arra vár, hogy megmentsd. Hajóra fel, irány a Macskák szigete!
Érdekelnek a jövő év társasjátékai? Támogatnál valami feltörekvő projektet? Kövesd a heti rendszerességgel jelentkező Kickstarter ajánlónkat és ne maradj le semmi érdekesről!
Elérkezett az éves druidaünnep. A távoli földek bölcsei összegyűlnek, hogy eldöntsék, ki készíti az év legerősebb főzetét. A versenyhez nyolcféle mágikus hozzávaló áll rendelkezésre, amelyeket ügyesen kell kombinálni.
Építsetek közösen hidat a szikla köré, hogy megmentsétek a mélybe guruló tojást. Igazi csemege a gyorsasági (gyerek)játékok kedvelőinek.
A Mókusfutamban 2-4 mókus verseng egymással a fa körül, hogy ki tudja a legtöbb mogyorót összegyűjteni, miközben ügyesen el kell kerülniük a rókát és a baglyot.
Amennyiben ma Magyarországon a modern társasjátékok szóba kerülnek, és a belépőszint a téma, akkor az a bizonyos „madaras” játék is felmerül.