A Tajuto során egy komplett pagoda-komplexum felépítése a célunk, mely nemcsak megvilágosodással, hanem dicsőséggel is kecsegtet.
Ördögűzés, kriptozoológia, vagy csak könyörtelen bosszú az iskolai zaklatókon – a Cryptozoic és Steven Rhodes újabb adag elborult társasjátékkal készült.
Itt egy újabb gyönyörű és okos társasjáték a nagysikerű Everdell alkotóitól (James A. Wilson és Clarissa A. Wilson). Célunk a legszebb – ebben az esetben a legtöbb pontot érő – díszkert megépítése akár versengve, akár a szomszédainkkal karöltve.
Újabb, zöld lombokkal és cuki állatokkal teli természetjárás a Gémklubtól, de ezúttal talán túrázás közben megérezzük végre a virágok friss illatát.
Ha egy játék nevében benne van, hogy vörös, akkor jó eséllyel vagy a Marson játszódik, vagy Oroszországban. A Vörös katedrális és a Vörös előörs esetében utóbbi az igaz.
Ha van a koronavírus-járványnak pozitív hozadéka, az többek között Jamey Stegmaier játéka, ami a legrosszabból hozta ki a legjobbat.
Egy kis neutroniumot felhasználva vissza kell utaznunk 2016 májusába, amikor is elindult az Anachrony első Kickstarter kampánya. A Mindclash Games magyar csapatának második játéka szép sikert ért el...
Egy ősi civilizáció romjai és egy csapatnyi kalandor. Ismerős felállás? A Quetzalban ezúttal a szent madarak városát kell bejárni, és összeszedni az ott található kincseket: csakhogy a riválisok is pontosan ugyanezt akarják!
Add le jó állapotban lévő megunt társasjátékodat november 30-ig, ők pedig eljuttatják oda, ahol szükség van a játék örömére. Adományozóként ráadásul értékes nyereményekkel gazdagodhatsz!
Próbáltunk már festőkkel kapcsolatos, kifejezetten szép társasjátékot, de közelebb még talán soha nem kerültünk a művészethez, mint a Canvasszal.
Körök nélküli, valós idejű munkáslehelyezős játék: a Stonemaier Games ismét újítani próbál, és ezúttal ehhez az időt és homokórák sokaságát hívja segítségül.
Tudtad, hogy a macskák az életük 66%-át alvással töltik? És azt, hogy hüvelykujj hiányában teljesen alkalmatlanok arra, hogy 1%-ot játsszanak? Nos, ez nem lényeges a játék szempontjából, de az esélyeknek nagy jelentőségük lesz.
A Hajdanvölgy mítosza hosszú idő óta a legjobb társasjáték, ami nálunk járt.
A Tábortűz egy igazi könnyed filler, a pár perces játékidejével és a 6 éves alsó korhatárával kicsiknek és nagyoknak egyaránt izgalmas perceket szerez.
A Műgyűjtők társaságában egy-egy festménykedvelő arisztokratát alakítunk, akik az irdatlan sok pénzüket festményekre költik.