Padlógáz! Válaszd meg a helyes sebességet, vágj be az ellenfeleid elé, és szerezd meg a győzelmet ebben a taktikus versenyjátékban!
Kaptak már szigetet, bújtak már dobozba, feküdtek már kényeskedve tarka takarókra, sőt már fel is robbantak… és azt hiszem még hosszan sorolhatnám a különféle cicás témájú társasjátékok sorát, de a szuperhős macska - talán - még újdonság.
A minotauroszok nemcsak beköltöznek a labirintusokba – meg is építik azokat. Telepíts szörnyeket, vásárolj csapdákat és legyen a tiéd a legveszélyesebb kazamata!
Építkezz minél magasabbra, és használj minél több boltívet, hogy a lehető legtöbb elemhez és banánponthoz juss!
Dobozba zárt szabadulószoba, izgalmas nyomozás, rejtett utalások... Kezdődhet a kaland?
Hallottál már a Yahtzeeról? Na ez egy olyasmi játék. Itt a kidobott kockákat kártyákra rendezzük, melyekért pontokat kapunk és aki eléri a 100 pontot, az győz.
Végre megtaláltuk az aranyvárost, Sőt mi több magyarul is elérhetővé vált Reiner Knizia klasszikusának, az Eldorádó legendájának folytatása: az Aranyváros templomai, melyben Eldorádó templomaiban gyűjtjük össze a drágaköveket.
A Vándortájban Alula csodálatos világát fedezzük fel és igyekszünk a legtöbb hírnévpontot megszerezni. Nyolc fordulóban, mindössze nyolc kártyával, színek, számok és ikonok megfelelő kombinációjával lehetünk a legsikeresebb felfedezők.
A Szerelmes Patchworkben arra törekszünk, hogy minél jobban megtömjük a dobozunkat ínycsiklandó bonbonokkal, azaz kitöltsük a 9x9es területünket tetrisz alakú csokis lapkákkal.
Építs negyed-fél órában harmonikus ökoszisztémát az észak-amerikai Flóraterületen a díjnyertes Cascadia vadvilága kistestvéreiben!
Tombol az influenza az oviban? Migrén gyötör? Esetleg begyulladt a szemed? Szerencsére Brummbrumm doktor és lelkes tanítványai tudják mi a gyógymód!
A Robbanó cicák partipakk karácsony előtti szerzemény részben a 🎲 társas-estekre, részben a gyerekek miatt. Tök jó, hogy már mindannyian tudnak olvasni - mármint a gyerekek 👦👧👦...
Nagy coming out következik: a Clank!: A Deck-Building Adventure, avagy a 2016-os Klank!: Lopakodj és arass zajos sikert! az egyik olyan játék volt, amely egy szép hétvégi napon (...) bevezetett a modern társasjátékok világába.
Ha szereted a Mad Max világát és nem irtózol a dobókockáktól, akkor ezt a társast bizony neked álmodták meg a króm istenei.
Hazánkban közben csak úgy sorakoznak a jobbnál jobb megjelenések, ráadásul már nemcsak a nagyoknál, de a kisebbeknél is.
"Csak legyen a piacon elég alapanyag! Nem szúrhatom ki az étteremkritikus szemét egy tál levessel!" Helyezkedjetek jól és főzzetek finomat ebben a gyönyörű konyhai játékban!