Vajon melyik menedékházba érkezik a síelő? Találjátok ki, társatok merre ment a sikamlósnál sikamlósabb elágazásoknál!
Szeretsz kitűnni a tömegből és kifejezni az egyéniségedet? A Csordaszellemben sajnos ezzel maximum az Ádáz Tehén társaságát nyerheted meg, a játékot semmiképpen sem!
A babok császárának érzed magad, de unalmassá vált a snassz kártyajáték kinézet? Akkor ideje egy pillantást vetni az ünnepi verzióra, ugyanis itt a Babszüret 25 éves jubileumi kiadása.
Ragadj varázspálcát, és gyűjtsd te a legtöbb pontot a roxforti házad számára! Vigyázz, mert ha túl sokat késel a tanórákról, akkor bizony pontlevonás jár!
Ha szereted a Robbanó cicákat, de kezd unalmassá válni, vagy szimplán még izgalmasabbá tennéd, illetve odavagy a nyilvános megszégyenítésért, akkor a Berobbanó cicák tetszeni fog.
Gondolkodtál már azon, hogy milyen lehet egyszerre profi nyomozónak és leleményes nyomravezetőnek lenni? Még én sem, de hadd adjak egy kis kontextust ennek a fura kérdésnek, hátha utána fontolóra veszed a lehetőséget.
Szereted a csípőst, és elolvadsz, ha cuki cicákat látsz? Főleg akkor, ha citromevés közben vicces fejeket vágnak? Netán egy kis blöfföléstől sem riadsz vissza? Akkor nagyon jó helyen jársz, hiszen a Sweet & Spicy-nak ezek közül mindhez van köze.
Egy 0-100-as skálán mennyire ismered az asztalnál ülőket? Mennyi partijátékot próbáltál már ki? Ezzel mennyiszer játszottál már? Vajon ennek hány köbcentiméteres a doboza? És mennyi filc lehet benne? Hány percig fogod még olvasni ezt a cikket?
Te hogyan utánoznád a hangját egy kengurunak? Vagy egy törött üvegnek? Esetleg három tollpihének? Hogyan különböztetnéd meg a hangját a sárba, illetve a pocsolyába ugrásnak? Ebben a játékban kamatoztathatod igazán a hangutánzó képességed.
A Top 10 című játékban az lesz a feladatotok, hogy közösen vezessétek rá a játékmestert válaszaitok kínossági, unalmassági, hízelgőségi, menőségi, stb. sorrendjére, hogy helyesen tudjon sorrendbe tenni titeket.
Tudsz mondani egy műszaki eszközt "G"-vel? És egy foglalkozást "Ü"-vel? Na és mindezt úgy, hogy te legyél a társaságból a leggyorsabb? Ha gyerekkorodban szeretted az ország-várost, akkor most itt a lehetőség partijáték formájában újra elővenni.
Hajnóczy Soma Fröccs társasjátékának kiegészítője új kocsmahősökkel, új szívatással és pohártalpakkal érkezett.
A társasjátékok világában kevés dolog okoz akkora örömöt, mint amikor rájössz, hogy a barátaid pontosan ugyanúgy gondolkodnak, mint te. És kevés dolog okoz akkora csalódást, mint amikor rájössz, hogy egyáltalán nem.
Átdolgozott látványvilággal és finomhangolt játékmenettel lépett be hivatalosan is a magyar piacra a Parks 2. kiadása...
Felejthetetlen kalandok helyett a karakterkreálásra fókuszál a Hősképző!
A kutya-macska taktikái fogócskába beszállnak az egerek is - lássuk hogyan fokozódik a kémjátszma.