Aki az állatokat szereti, az rossz ember nem lehet, tartja a mondás, és bár ez sem garancia, de az biztos, hogy állatokkal a gamerek szívét is meg lehet nyerni.
Az Aranyásók már számos kiadást és változatot megélt első megjelenése óta, most pedig a névadó sötét barlangból igyekszünk menekülni.
A Jewel Heist egy kifejezetten könnyed hangvételű, titkos szerepes partijáték, melyben rabló-pandúrt játszunk, de nem a megszokott módon.
A zenekar kabalafigurája, Eddie máris azt ígéri, hogy a rettegés dallamait fogja játszani a koncertek éjszakáin.
A méltán népszerű túlélő-horrorjáték, a Resident Evil-sorozat sem úszhatta meg az asztali adaptációt, a Steamforged Games tolmácsolásában.
Bár a legtöbben a komolyabb, komplexebb játékokért rajonganak, néha van, hogy jólesik leülni és csak párokat találni. A győzelmi pontot azért még ez sem garantálja.
Az Impression egy magyar szerzőpáros, Szőgyi Attila és Hegedűs Csaba játéka, melynek inspirációjaként a nyomdaipar szolgált.
A Soulmates során sokkal nagyobb szerepe van az empátiának és az intuíciónak, mint a szerencsének vagy a stratégiának.
A gyűjtögetős kártyajáték, ami visszahozza a ’90-es és 2000-es évek közvetlen hangulatát. Ez a Flesh and Blood TCG, a zsáner legújabb trónkövetelője.
A Birodalomban egy darabig béke honolt, azonban az ősi gonosz feléledt, és lehet, hogy az őrszemek által bevett romok jelentik az emberek számára az utolsó erődöt.
Frissen és ropogósan érkezett a gyárból a Double Donkey, megelőzve nemcsak a hivatalos hazai megjelenést, de élményben Fekete Pétert is.
Az Underdog Games sorozatának legújabb tagja, a Trekking Through History időutazásra invitál mindnyájunkat.
Kilenc kártyából fényűző pontokat vagy szegényes udvartartást hozol össze? Valami gyors játékra vágysz és szereted a maximumot kihozni kártyák kombinációjából? Akkor ezt szeretni fogod!
Nagy coming out következik: a Clank!: A Deck-Building Adventure, avagy a 2016-os Klank!: Lopakodj és arass zajos sikert! az egyik olyan játék volt, amely egy szép hétvégi napon (...) bevezetett a modern társasjátékok világába.
Ha szereted a Mad Max világát és nem irtózol a dobókockáktól, akkor ezt a társast bizony neked álmodták meg a króm istenei.
Hazánkban közben csak úgy sorakoznak a jobbnál jobb megjelenések, ráadásul már nemcsak a nagyoknál, de a kisebbeknél is.