Az erdő
Az erdő
Az erdő
Az erdő
Videó beküldése

Az erdő társasjáték

társasjáték, 2023
Értékelem!

Az erdő egy könnyen tanulható társasjáték, 2 - 5 játékos részére, az átlagos játékidő rövidebb, csak 40 - 60 perc. A társast, a könnyebb tanulhatósága ellenére, csak 10 éves kortól ajánljuk kipróbálni. A játékmenet erősen épít a kollekció gyűjtés, a pakli tervezés, a kártya húzás, a játék végi bónuszok és a chaining mechanizmusokra. Kinek lesz élettelibb...

Az erdő egy könnyen tanulható társasjáték, 2 - 5 játékos részére, az átlagos játékidő rövidebb, csak 40 - 60 perc. A társast, a könnyebb tanulhatósága ellenére, csak 10 éves kortól ajánljuk kipróbálni. A játékmenet erősen épít a kollekció gyűjtés, a pakli tervezés, a kártya húzás, a játék végi bónuszok és a chaining mechanizmusokra.

A Gémklub leírása:

Kinek lesz élettelibb erdeje?

Az erdő változatos családi stratégiai társasjáték. A játékosok kártyakombinációkkal igyekeznek minél élettelibb erdőt létrehozni.

Az erdő csupa élet! Tele sudár, dús lombú fákkal, és a fák ágai közt, törzse mögött vagy akár a gyökerei közelében különféle állatokkal, gombákkal és észbontó kombinációs lehetőségekkel, amikkel temérdek győzelmi pontra lehet szert tenni!

A kártyák harmadán fák láthatók, ezekkel tudjuk majd bővítgetni az erdőnket. Mindenféle fákkal: bükkel, tölggyel, fenyővel, juharral stb., és ez a változatosság természetesen nem csak a megjelenést erősíti: minden fatípus másként hoz pontokat. A többi kártyán két-két élőlény osztozik – ők népesítik be az erdőnket. Ezek a kártyák vagy függőlegesen, vagy vízszintesen el vannak felezve. Ezeket félig egy fa kártya alá becsúsztatva kell kijátszani, vagyis a kártyán látható egyik állat mindig le lesz takarva, a másik viszont látszik, tehát beköltözik az erdőbe: a fák közé (jobb vagy bal oldalra lóg ki a fa mögül), a lombok közé (felül) vagy az aljnövényzetbe (alul). Így bővül és gazdagszik minden erdő. Természetesen minden állat másként pontoz, és jellemzően a környezetük vagy a többi állat után hoz pontokat.

A játékmenet egyébként roppant egyszerű. A játékos, amikor rákerül a sor, vagy két lapot szerez – a tisztásról vagy a pakli tetejéről –, vagy kijátszik egy lapot. A kijátszott lapért más lapok eldobásával fizet, ezek a tisztásra kerülnek. Más szóval mindig lesz miből válogatni, és érdemes arra is odafigyelni, mit gyűjt a többi játékos, nehogy feldobjunk nekik valami eget rengető kombinációt – merthogy azokban bővelkedik ám Az erdő!

Ha szereted a természetet, és természetesen a változatos és ütős kombinációkat, akkor tudd, Az erdőt nem lehet megkerülni!

Forrás: Gémklub
10 üzlet árulja ezt a játékot!
  • 9 206 Ft-tól
  • 10 ajánlat

Kategória: Kártyajáték, Környezet, Állat, Oktatás
Mechanizmus: Kollekció gyűjtés, Pakli tervezés, Kártya húzás, Játék végi bónuszok, Chaining, Layering, Multi-Use Cards, Tags

Szabálykönyv

Ehhez a társasjátékhoz elérhető magyar szabálykönyv, amit ide kattintva le is tudsz tölteni!

Videók

A társasjátékhoz MAGYAR bemutató videó is tartozik! Nézd meg őket és nem lesz gond a szabályokkal!

Üzletek

Ez a társasjáték kapható a boltokban! Nézd meg partnereink ajánlatát, vagy próbáld ki az árkalkulátort!

Szabálykönyvek (2)

Az erdő társasjáték videók (7)

Kapcsolódó cikkek

Kommentek

Kommentek

  • kok_o

    2024-04-01 22:42:29

    Egyelőre nincs hivatalos bejelentés. Huni annyit írt a Gamerkút Fb csoportba, hogy biztosan nem az alapjáték reprintjével együtt, amit elvileg nyár elejére ígérnek.

  • kolbi79

    2024-03-31 13:40:32

    Mikor jön a kieg. magyarul vajh?

    Nálam a tablóépítő játékok királya lett eme remek a "családi felső" kategóriából....de igazaból minden kategóriából. Sokkal jobban élvezem, mint egy 3 órás Mars-os kínszenvedést.

    Igen a vadak nagyon Op-k a farkasokkal, muszály kivenni őket akármi van.

    A kieggel azért jóval jobb lett/lesz a balansz (BGA-n játszva), de még mindig az agancsosok viszik a prímet egy hangyabokányival. :D

  • csakreghez

    2024-02-13 14:49:13

    Egész család nagyon szereti anyukámtól kezdve, aki casual társasos öcsémig bezárólag, aki gyakorlott társasozó.
    Rengeteg jót el lehet mondani a játékról, csak pár apróság van, ami zavar:
    -Kevésnek éreztük a fák alá helyezhető dolgokat és a pontozásuk elég vegyes. Van amikor a hátad közepére se kívánod, csak más miatt rakod le, van amikor azon múlhat a győzelmed.
    -Valahogy a rovarokkal is ez a helyzet. Kevés van belőlük, ugyanakkor nem adnak annyi pontot, ami miatt érdemes lenne rájuk koncentrálni (denevérek és pelék dettó).
    -Nagy vadak. Többen írták már, nagyon sok pontot lehet velük szerezni. Ha valaki elkezdi őket gyűjteni, az a többi játékost is arra kényszeríti, hogy a nagy vadakra koncentráljanak. Betereli a játékot egy egyirányú utcába. Játékmechanikailag indokolható egy ilyen kényszerítő funkció (kiélezi a versenyt) de személyesen nem vagyok ennek a stratégiának a rajongója. Valamennyire mérsékli a problámáta nagyobb játékos szám, de itt se szabad hagyni senkit a nagy vadakra koncentrálni.
    -Játék anyaga: Erősen környezetbarát, papírból van az egész, lehelletnyi védőréteg van a kártyákon. Erősen ajánlom a védőzést.
    -Van medve is, rakjuk bele, meg barlangok is vannak, az is legyen benne. Ezen a részen még lehetett volna még mit csiszolni.

    Összességében egyik legjobb ár/érték arányú társas beruházásom volt, mindenkinek ajánlom.

  • kok_o

    2024-01-08 12:18:40

    ...folytatás
    2 fővel bőven 10+ fa felett leszünk, ezzel lehet kalkulálni. Jó eséllyel lesz bőven időnk kiépíteni egy jó kis kombót, sok lappal. Jó sok lapot fogunk kijátszani, legalább annyi (ha nem több!) lesz lent az asztalon, mint 4-5 fővel. A ritka, 2-3-4 db-os lapokat leszámítva, jó eséllyel előbb-utóbb jönni fog amire várunk, talán egy kicsit jobban lehet így stratégiát alkotni. Ahogy írtam korábban, tisztásra kerülő lapokra nagyon kell figyelni, a taktikáknk rész kell legyen, hogy nem adjuk a másik játékosnak túl erős lapokat. Ha nekünk sehogy sem jó, inkább tartsuk meg, vagy tegyük be barlangunkba. 2 fős játékban talán sokkal tervezhetőbbek a "távcsöves" lehelyezési bónuszok, kicsivel talán könyebb és célszerű is őket kihasználni.

    És akkor jöjjön a fekete leves. :) 2 fős játékban, egyre inkább az az érzésem, hogy az a játékos fog nyerni, aki jobban tud, illetve több nagyvadat és csúcsragodozót (főleg a farkast) tud kijátszani. Ha az egyikőtök elkezdi, muszáj a másiknak is, mert olyan pontcunamit fognak hozni az agancsosok illetve a farkas(ok), esetleg a dámokkal a vaddisznók, hogy ezek nélkül esélytelen lesz utolérni a másik játékost. Persze, gondolhatjuk ezt a tematika részének, végülis csak ők jelentik a csúcsot az erdő faunájában, szóval nem mondom, hogy rossz ez így, viszont fix taktika, hogy rá kell menni az agancsosokra, akár ugyanaból a fajból töbre is, megtámogatva farkasokkal. Mivel 2 fős játékban sok fád lesz, a gímszarvas tuti nyerő, főleg ha mondjuk van belőle 2 vagy 3.

    Persze, nagyon jó kombókat lehet összehozni a madarakkal is, de messze-messze nem annyit, mint a nagyvadakkal. A farkas 5 pontja agancsonként, illetve a dám 3 pontja patásonként, nagyon durva tud lenni. Ehhez képest a medve maximum 12 pontja smafu. :) Ettől még jó játék Az erdő, fogok is vele játszani keresve jobb kombókat a fentieknél. Ha sikerül, majd beszámolok róla. :D

  • kok_o

    2024-01-08 11:57:49

    Az elmúlt időszakban viszonylag sokszor, több játékosszámmal is sikerült játszani a játékot, és felfedezni vélek benne némi hibát, kiegyensúlyozatlanságot ami eddig legjobban 2 fős játékban jött ki, de erről egy kicsit később.

    A játék teljesen más képét mutatja 4-5, illetve 2 fővel. (3 fővel még pont nem sikerült kipróbálni. :)) Magasab játékosszámnál nyilvánvalóan sokkal kevésbe tervezhető a játék, legfeljebb nagyon rövidtávú stratégiát lehet felállítani, sokkal inkább arról szól a játék, hogy ki tudja jobban menedzselni a kapott, illetve a tisztásra kerülő lapokat. Mivel nagyobb létszámnál teljesen megváltozhat, hogy milyen nyílt lapokhoz tudunk hozzájutni, sokkal kevésbé tervezhető a játék. 4-5 főnél az olyan lapok feltételnéek teljesítése, amelyekhez 8-10 fa kell, hogy pontot érjenek, igazi kihívás tud lenni. Ezen felül sokkal nehezebb összerakni komolyabb kombókat, illetve szinte lehetetlen konrollálni a töbi játékos játékát. Ebből kifolyólag sokkal alacsonyabb pontok lesznek a játék végén, tapasztalataink alapján 4 fővél 100-150 pont közötti teljesítmény már igen jó, 5 főnél ez inkább 80-120 környéke. Ezzel szemben két fős játékban, főleg ha későn jön a tél, nem ritka a 200-300 pont, sőt a 400 környéke.

    2 fős játékban valamelyest jobban tudunk a másik játékosra hatni, bár azért itt sem ez lesz a döntő, nem ez fogja meghatározni, hogy ki fog nyerni. Arra mindenképpen tudunk és kell is figyelnünk, hogy nem szabad jó lapokat adni a másik játékosnak, semmi olyat, ami segíti a kombóit. 2 fővel kicsit olyan mint a kanaszta, nagyon kell figyelni, hogy mi dobunk, nehogy jó legyen a másiknak. Nyilván, a pakliból húzott lapokat nem tudjuk befolyásolni, és igen múlhat azon a végeredmény, de azért nem gondolom, hogy a szerencse döntene a játékban. Szintén fontos, hogy meg kell tudnunk becsülni, hogy pontokban hogy állnuk. Ha jobban, akkor pörgetni kell a paklit, üríten a mezőt, ne legyen esélye a másik játékosnak. Ha rosszabbul, próbáljuk húzni a játékot.

  • mcforgeron

    2023-12-24 23:52:16

    Ezt most muszáj leírnom:

    Szenteste elővettük ezt a mesés játékot az asszonnyal, amúgy is a kedvence. Ahogy haladtunk előre az erdőnk gyarapodott és színesedett, míg a húzópakli apadt. Előkerült az első, majd a második tél kártya. Izgatottan és kicsit félve vártuk mikor jön az utolsó, de csak nem akart felbukkanni. Végül már direkt próbáltuk minél jobban húzni az időt, és ha csak lehetett a tisztásról vettünk el kártyákat. Végül az utolsó előtti lap volt a télkártya, így rengeteg pontot gyűjtöttünk; nekem 358, az asszonynak 286 pontja lett.

  • pnehandi87

    2023-12-22 09:20:48

    Mi is nagyon szeretjük a természet közeli társasjátékokat, mind olyan megnyugtató, ez is egy szépen kidolgozott, kellemes hangulatú jatéknak tűnik. Lehet, hogy majd beszerezzük, bár lassan szelektálni kell, fogy a hely a polcon. 🫣

  • motkany91

    2023-12-22 06:16:52

    Nagyon sok embert lenyűgözött a környezetünkben és a klubban kis feleségem ki is tudta szerencsére próbálni aminek a következménye az lett, hogy "KELL". Így hát a következő indokolatlan társasjáték vásárlás túrámon be is kerül a kosárba.

    Valóban nagyon ötletes, okos játék lentebb már kifejtették többen így nem írnám le újra. A rengeteg kártyából adodó szerencse viszont néha tud nyomasztó lenni, hogy eltervezel valamit és várod azt a bizonyos lapot amivel robbantani tudod a pont esőt és helyette szorongatsz 5-6 fát a kezedben... ennek ellenére bármikor szívesen leülök hozzá. Amúgy is jóban vagyunk az ilyen természet barát játékokkal Lombkorona, Zöldellő mezők is a kedvenceink a témában.

  • mcforgeron

    2023-11-19 19:07:26

    A TJÜ-n nem volt lehetőségünk kiprobálni (csak a Bonsai-t), de miután a játék asztalképe megvett minket kilóra, mi is megvettük a játékot :)

    Elképesztően pazar élmény, ahogy szépen lassan megelevenedik előttünk egy változatos, lakókkal teli erdő. Ahogy más is írta lassan épül fel az a bizonyos erdő, nem árt a bónuszokra hajtani, hogy mindig legyen lap a kezünkben. A fák köré epítkező mechanizmus nagyon tetszik, valamint az osztott kártyás funckió, akárcsak (a Senkiföldjéből is ismerős) a kártyák hátoldalának használata csemeteként.

    A pontozással egyáltalán nem volt gondunk, szisztematikusan haladva könnyű számolni. Mi a fák után először a felső sort, majd az alsó sort, utána sorban haladva a fák bal és jobb oldalain lévő kártyák után számoltunk.

    Az elsőre egyszerűnek tűnő játékban jó kis kombókat lehet összehozni. Néha kockázatos egy-egy hasznos kártya eldobása, abban bízva, hogy majd a kövekező körben visszavesszük, csak aztán megjelenik egy medve.. :)

    Ui: a segédleten a mosómedvéhez a barna medve szövege került.

  • nyiril

    2023-11-09 20:40:15

    Az első Az erdő játékunk a megszerzését követően. Hát...mint mondjak elég agyégetős lett a végére, az elején nehezen indult, nagyon sok mindenre kell figyelni, ki mit gyűjt, mi megy ki, mi van a tisztáson stb. Sokat elmond a rengeteg lehetőségről, az a 14 darab info lapka, ami a szabályokról, pontozásról szólnak. Aztán jött a harmadik tél kártya...

  • szrigoevi

    2023-10-16 13:48:36

    Általában annak a híve vagyok már, hogy lehetőleg kipróbáljak valamit vásárlás előtt, de most másképp történt, amikor a férjem azt mondta válasszak magamnak valamit szülinapomra. :D Nézegettem már az Erdőt, engem elsőre külsőre is megfogott, szép játék, aztán olvastam itt a leírásokat, meg hát nálunk számít, hogy ne legyen bonyolult és hosszú, úgyhogy beleugrottam és jól döntöttem, mert remek játék! Már több parti lement belőle, hiába én választottam, de a férjem és a nagylány is kérik újra és újra. Az első két meccset magasan nyertem, azóta a férjem viszi a pálmát, de pont ezért vesszük elő majd még jó sokszor. :D
    Van azért benne szerencsefaktor is és vannak kifejezetten erős lapok, a férjem pl. vakond+ingyen lepkék lerakodásával paszinászozott szépeket már kétszer, én bezzem még soha egy vakonddal se találkoztam, ejnye!
    A szabály egyszerű és szépen adja magát. Van egy tisztásunk, ez közös, ide kerülnek a dobott lapok. Mindenkinek van egy barlangja, ide kártyákkal lehet lapokat dobni pl. a medve leüríti a tisztást és mehet minden a barlangba. Ezen kívül pedig a kis erdőd, ahová fákat pakolsz le, a fák köré pedig állatokat. Bizonyos lapok nagyon szépen kombinálhatóak, volt meccs, ahol a férjem 8 db nyúllal, meg két rókával tarolt, de a hiúz is igen jó pontokat ad, ha több van belőle és van neki bambija, amit megegyen. :D A körödben mindig két cselekvés közül választhatsz, lapot húzol (pakliról, vagy tisztásról), vagy lapot játszol ki a kezedből az erdődbe, aminek a költsgét szintén a kezedből fizeted lapdobással. A lapoknak vannak hatásai, bónuszai is pluszban, amik jól kihasználhatóak.
    A végén a pontozás se halálos, mi szépen számológéppel telefonon adjuk össze, pár perc igazából az egész. Közben is azért valamelyest lehet látni mikor érdemes mondjuk nem újabb nyulakat eldobni a tisztásra, ha valakinek már sok van belőle és túl jól áll. :D
    Én a magam részéről nagyon ajánlom, szuper játék! Árban sem annyira húzós, szép is, taktikus is, kis szerencsefaktorral azért. :)

  • Clio

    2023-09-06 08:05:11

    Na igen a pontozás.... Az elég nagy kihívást jelent, nem egyszer belefutottunk abba (főleg mivel angol verzióval játszottunk), hogy meglett a végeredmény, aztán kiderült, hogy a csapattárs pont 1-el több fát rakott az erdejébe, és így a te pontjaid, amit arra kapsz, hogy neked van a legtöbb fád máris bukta, és számolhatod újra. Szóval az elején könnyű benézni ezeket, de egy kis rutin szerzés és a kártyák képességeinek jobb megismerése után szerintem nem fog gondot okozni. Megnéztem a BGA-n is a játékot, hát valóban sokkal könnyebb ott, hogy már előre megadja a pontokat, illetve negatív irányba is módosít rögtön.... Ebből a szempontból teljesen más szerintem az online és az asztali verzióhoz a taktika.... Online látod a pontokat, könnyebben tudsz kalkulálni, az asztali verzióban max a sajátodat tudod ideig-óráig követni h kb. hol tarthatsz, de így nagyobb a hű b+ élmény, amikor kiderül h pár ponton múlt volna a győzelem :D

  • Tozsi

    2023-09-05 00:04:57

    Mi is pont ezen gondolkodtunk a minap a játszótársammal! 😛 Komoly teljesítmény lehet végeredményt számolni 1-1 hosszabb parti után... Az meg, hogy menet közben kövesd az ellenfél állását, vagy akár csak számon tartsd a sajátodat, szinte lehetetlen. Nekem egyébként nincs bajom azzal, ha csak a legvégén derül ki ki volt eredményesebb, de azért nem bánom, hogy a BGA matekozik helyettünk. 😇 Mindentől függetlenül ez egy roppant ígéretes kis játéknak tűnik, már első kipróbálást követően is! Előkelő helyre ugrott a kívánságlistámon! 😌✌

  • kvarclovag

    2023-09-04 22:41:25

    Nézegettem pár meccset a BGA-n. 15-20 kártya simán lekerül egy játékos erdejébe, és majd mindegyiknek külön pontozási feltétele van. Ha nem segít a program, asztali játékban mennyi idő ezt lepontozni?

  • kvarclovag

    2023-09-02 11:35:54

    A kipróbálást illetően könnyű dolgod van, ma pont ez a játék a vezércikk a BGA-n. Érdekes, hogy a BGG-n csak 200 szavazattal bíró játéknak a BGA-n 1400 játszmája fut. Néha nagy eltérés van a BGG és a BGA népszerűsége között. Hajlok rá, hogy a BGA a jobb mérce, hiszen ott tényleg játszanak a játékkal. A kezdeti érdeklődésként elindított és félbehagyott partikat leszámítva, és az ismerkedést követő visszaesés után is várhatóan elég népszerű marad ez a játék.

    Rengeteg ilyen modernizált römi (kanaszta?) variáció van, ahol húzunk a talonból vagy a dobópakliból és ezekből a lapokból valamilyen szabály szerint lapcsoportokat rakunk magunk elé a minél több pont reményében. Nekem nem annyira kedvencem ez a stílus, de békés és ugyanakkor szórakoztató jellege miatt családdal nagyon jól játszható. Nálunk az Atlantica képviseli ezt a játéktípust. A szépsége, és ötletessége, jól kinéző asztalképe, egyszerű szabályai az erdőt is nagyon szimpatikussá teszik. Ráadásul a téma és a mechanika adja a lehetőséget a manapság oly divatos kiegészítők szinte korlátlan kiadásához.

  • laptopzsol

    2023-09-02 10:22:20

    Nagyon szeretem az ilyen játékokat, és minden amit írtál róla csak meg erősíti ezt. Nézek róla pár videót, plusz meg próbálok játszani vele. Szerintem nekem is kötelező darab lesz.

  • Clio

    2023-09-02 07:19:30

    Néhány nappal ezelőtt az a szerencse ért, hogy ki tudtam próbálni ezt a játékot, igaz csak angolul. A szabályok rendkívül egyszerűek, könnyen tanulhatóak. A feladat szintén egyszerűnek tűnik, de azért igényel némi gondolkodást, taktikázást és persze szerencsés draftolást is.
    A feladatunk az, hogy az erdőnkbe fákat telepítsünk, és ezeket a fákat rendre be is népesítsük állatokkal ill. növényekkel. Az állat és növény kártyák igen különlegesek, vagy vertikálisan, vagy horizontálisan el vannak felezve, és 2-2 kül. fajt jelenítenek meg, minden fajnak egyedi képessége van, melyek jól kombinálhatóak más fajokkal. Az hogy melyiket felét hasznosítod csak rajtad, és a meglévő kártyáidon múlik. Érdemes figyelni a kombinációs lehetőségekre, és türelmesen kivárni, mert lehet, hogy az ellenfeled pont azt a lapot dobja, amivel kijön a sok pontot hozó kombó. A játék addig tart amíg a húzópakliból mind a 3 tél kártyát fel nem húzzuk.
    Nekem kifejezetten tetszik az a megoldás, hogy nem csak a húzó pakliból, hanem a dobópakliból is lehet kártyákat kiszedni, ezzel valamennyire késleltetni lehet a tél kártyák kihúzását, viszont annál több pontot hozhatnak a konyhára.
    A megjelenése számomra kellemes meghittséget sugároz, nagyon szépen vannak illusztrálva benne az állatok-növények. Igazi erdei kiruccanás hangulatot kölcsönöz a játéknak.
    2 fővel pörgős tud lenni, viszont beleeshetünk abba a csapdába, hogy túl sok mindent akarunk összegyűjteni, és ez elnyújtja a játékot, illetve azt az érzetet keltheti az emberben, hogy végtelen pontot ki lehet szedni a játék vége előtt, és ettől az ember elveszti az érdeklődését. 3-4 fővel jobban kell agyalni, kivárásra játszani (sok kártyából csak 3-4 db van, és ahhoz hogy megérje ezeket letenni érdemes belőlük többet megszerezned), itt folyamatosan figyelsz nem csak magadra, de a társaid erdejére is, így szerintem ez a játék 3+ játékos fölött lesz az igazi.
    Nagyon várom már a magyar megjelenést, bérelt helye lesz a polcunkon.

Az Az erdő társasjáték és kiegészítői (5)

Részletes adatok

Részletek

  • Játékidő:  40 - 60 perc
  • Játékosok:  2 - 5
  • Ajánlott életkor:  10+
  • Nyelvfüggőség:  Közepesen nyelvfüggő
  • Komplexitás:  Egyszerű
  • Tervező:  Kosch
  • Illusztrátor:  Toni Llobet, Judit Piella
  • Kiadók:  Lookout Games, Hobby Japan, REBEL.pl, Gém Klub Kft., Lifestyle Boardgames Ltd, ADC Blackfire Entertainment, Lord of Boards
  • Elérhető nyelvek:  katalán, cseh, holland, angol, francia, német, magyar, olasz, japán, lengyel, orosz, spanyol, ukrán

Alternatív nevei


Kiadások

  • English edition (Outside of North-America)
    • Kiadás éve: 2023
    • Nyelv: angol
    • Méretek: 16 cm x 23 cm x 5 cm
    • Súly: 0.6 kg
  • English edition (US, CAN)
    • Kiadás éve: 2023
    • Nyelv: angol
    • Méretek: 16 cm x 23 cm x 5 cm
  • French edition
    • Kiadás éve: 2023
    • Nyelv: francia
    • Méretek: 16 cm x 23 cm x 5 cm
  • German edition
    • Kiadás éve: 2023
    • Nyelv: német
    • Méretek: 16 cm x 23 cm x 5 cm
  • Hungarian edition
    • Kiadás éve: 2023
    • Nyelv: magyar
  • Italian edition
    • Kiadás éve: 2023
    • Nyelv: olasz
  • Polish edition
    • Kiadás éve: 2023
    • Nyelv: lengyel
  • Spanish edition
    • Kiadás éve: 2023
    • Nyelv: spanyol
  • Ukrainian edition
    • Kiadás éve: 2023
    • Nyelv: ukrán
  • Catalan edition
    • Kiadás éve: 2024
    • Nyelv: katalán
  • Czech edition
    • Kiadás éve: 2024
    • Nyelv: cseh
  • Dutch edition
    • Kiadás éve: 2024
    • Nyelv: holland
  • Japanese edition
    • Kiadás éve: 2024
    • Nyelv: japán
  • Russian edition
    • Kiadás éve: 2024
    • Nyelv: orosz
    • Méretek: 16.2 cm x 23.5 cm x 5 cm
    • Súly: 0.6 kg

Hasonló játékok

Az alábbi játékok a hasonlítanak leginkább a(z) Az erdő társasjátékhoz