Farkasok
Farkasok
Farkasok
Farkasok
Videó beküldése

Farkasok társasjáték

társasjáték, 2023
Értékelem!

A Farkasok egy közepesen összetett társasjáték, 2 - 5 játékos részére, az átlagos játékidő 1.5 óra. A társast, a bonyolultsága miatt, csak 14 éves kortól ajánljuk kipróbálni. A játékmenet erősen épít a moduláris tábla, a hatszög-rács, a terület befolyásolás/irányítás, a rács mozgás és a vedd el mechanizmusokra. Egy falka mind felett! A Farkasok egy...

A Farkasok egy közepesen összetett társasjáték, 2 - 5 játékos részére, az átlagos játékidő 1.5 óra. A társast, a bonyolultsága miatt, csak 14 éves kortól ajánljuk kipróbálni. A játékmenet erősen épít a moduláris tábla, a hatszög-rács, a terület befolyásolás/irányítás, a rács mozgás és a vedd el mechanizmusokra.

A Szellemlovas leírása:

Egy falka mind felett!
A Farkasok egy falkaépítő stratégiai játék 2-5 játékos számára. A játék a legrátermettebbek túlélésért folytatott küzdelme, miközben a játékosok a legnagyobb, legdominánsabb falkát területfoglalással, magányos farkasok toborzásával és zsákmányra vadászva próbálják összeállítani. Azonban ügyelniük kell arra is, hogy ne terjeszkedjenek túl vakmerően a riválisok uralta terepre, itt ugyanis elcsábíthatják falkájuk tagjait.

A döntéseket egy okos akcióválasztó mechanizmus irányítja. Minden akcióhoz olyan területlapkákat kell felfordítanod, amelyek megegyeznek azzal a tereppel, ahol az akciót végrehajtani szeretnéd. A kétoldalas lapkákon ebben a körben végrehajtott akcióid megszabják, hogy a következő körben milyen tereptípusokon hajthatsz végre akciókat. Ahogy kiterjeszted a falkád irányítását az egyes régiókra, egyúttal a falkád tulajdonságait is fejleszted, így a játék előrehaladtával még agresszívabb akciókat hajthatsz végre.

A játék közbeni három pontozási fázisban a játékosok minden régióban kiszámítják, melyikük van erőfölényben. A játék végén a játékosok összesítik a pontozási fázisokban szerzett győzelmipont-jelzőket, valamint a játékostábla hat pontozósávján elért legmagasabb győzelmi pontokat. A legtöbb győzelmi ponttal rendelkező játékos nyer!

Magyar nyelvű játékszabály
Letöltés

Forrás: Szellemlovas
2 - 5 játékos
3-an a legjobb (2 - 3)
1.5 óra
14+ évestől
Gyengén nyelvfüggő
Közepesen összetett
Bemutató
Ismertető
Kommentek (39)
Link másolása
Megosztás
Az üzletekben most 24% kedvezménnyel kaphatod meg ezt a játékot!
  • 9 000 Ft-tól
  • 32 ajánlat

Kategória: Építés / Terjeszkedés, Állat
Mechanizmus: Moduláris tábla, Hatszög-rács, Terület befolyásolás/irányítás, Rács mozgás, Vedd el, Változó setup

Videók

A társasjátékhoz MAGYAR bemutató videó is tartozik! Nézd meg őket és nem lesz gond a szabályokkal!

Üzletek

Ez a társasjáték kapható a boltokban! Nézd meg partnereink ajánlatát, vagy próbáld ki az árkalkulátort!

2

Párosan

Már ketten is játszható! Remek kikapcsolódás lehet pároknak is!

Farkasok társasjáték vásárlása, árak és üzletek

A felhasználók ajánlatai

FarkasokNymus86, Szentes

Csomagküldéssel, vagy személyesen itt: Szentes! Az ár NEM tartalmazza a csomagküldés árát!

néhányszor játszott Mennyiségi kedvezmény lehetséges ha többet viszel a listáról

1 érdeklődő


Farkasokmersitsi, Budapesten metró vonalán, Budakeszin

Csomagküldéssel, vagy személyesen itt: Budapesten metró vonalán, Budakeszin! Az ár NEM tartalmazza a csomagküldés árát!

Egy-két játék van csak benne, de nem került asztalra eleget.

0 érdeklődő


FarkasokJuhaszPeti, Veszprém, Csopak, Balatonfüred

Csomagküldéssel, vagy személyesen itt: Veszprém, Csopak, Balatonfüred! Az ár NEM tartalmazza a csomagküldés árát!

Angol kiadás, nyelvfüggetlen, nyomtatott magyar szabállyal. Hiánytalan állapotban.

0 érdeklődő


FarkasokLotti35, Budapest III. kerület vagy Esztergom

Csomagküldéssel, vagy személyesen itt: Budapest III. kerület vagy Esztergom! Az ár NEM tartalmazza a csomagküldés árát!

Új, bontatlan magyar nyelvű. Csere nem érdekel.

0 érdeklődő



Játékfigyelés Értesülj róla e-mailben, ha a játék ára változik, vagy újra raktáron lesz az egyik boltban!

Új hozzáadása

Árkalkulátor

Egyszerre több játékot vásárolnál? Próbáld ki az Árkalkulátort és kiszámoljuk neked a legoptimálisabb feltételeket, hogy a legjobb árat kapd meg!

Farkasok társasjáték videók (5)

Kapcsolódó cikkek

Kommentek (39)

Vélemények - The WolvesFórum > Játékok: Társasjátékok

PatronCsabusa

🔎 Területfoglalós, győzelmi pont gyűjtögetős, taktikai és stratégiai játék. A játékos interakció magas; van benne konfrontáció is, de azért nem az egymást szétalázós fajta.

✔️ Nagyon tetszik az irányítás mechanikája. Gyakorlatlag rákényszerít, hogy előre gondolkodjunk, ami szerintem zseniális húzás. A téma jól el van találva, végig benntartja az embert. Sőt, mivel jól illeszkedik az játékmenethez, ezért tanítani is könnyű. Ugyan van benne konfrontáció, de épp annyi, hogy ne legyen zavaró. Egymás "kicsi egységeit és kicsi építményeit" el lehet foglalni, de az általuk feloldott bónusz viszont nem veszik el! Eddig 3-4-5 játékossal játszottuk, de egyikben sem volt probléma. Persze, öten zsúfoltabb a pálya, de messze nagyon kevés csak a területfoglalásra összpontosítani. Bőven van esélye annak is, aki inkább az építkezésre és a prédákra összpontosít. A termék minőség is nagyon szuper, rendben vannak az alkatrészek és szép a grafika. Tehát nem csak okos, csinos is.

❌ Komoly negatív dolgot nem tudok mondani, inkább csak szörszálhasogatásokat. A figurák színe fura. Például a sivagi farkashoz a barnás tartozik, a préri farkashoz meg a sárga. Miért nem a sivatagi a sárga? Egy-két grafikával se vagyok kibékülve. Például ha a hegyi tájra ránézek, mindig mocsár jut eszembe. A szabályfüzet túl nagy. Simán lehetett volna kiebb méretűre szerkeszteni. Hasonló dolgokat tudnék még felsorolni, de egyiket se gondolom igazi negatívumnak; plusz egy része ízlés kérdése.

🐺 Nálunk betalált ez a játék; jó érzés időnként a falka élére állni és terjeszkedni a vadonban. Teljesen átjön a hangulat, az irányítás kényelmes, átlátható és bőven vannak taktikai és stratégiai mélységek. Aki szereti a műfajt, szerintem ezt is szeretni fogja. Bár nem biztos, hogy én vagyok rá a legjobb szűrő. Utoljára területfoglalós játék nekem a Rizikó volt gyerekkoromban; és hát mai fejjel azt már senkinek sem ajánlom 😄 A Farkasokat viszont nagyon is. Sokkal okosabb, összetettebb játék, és a szerencsefaktor szinte nulla.

Robby

Nálunk két fővel volt az igazi, háromnál több probléma is felmerült. Volt olyan, hogy ketten sanyargattak egy játékost, akinek így nem a legjobb élmény volt a játék, de olyan is előfordult, hogy mindenki betelepedett az utolsó helyre a végső (döntő) pontok reményében és így nekem kellett kimenni, hogy legyen már vége.

ugla

Mostanában rengeteget játszottunk vele. Kisebb játékosszámmal működik jobban, 2 fővel is. Moonrisedeejay, jól írtál a 2 fős játékról. A 3. falkát menet közben egyáltalán nem kell vezérelni... Viszont vele is, és a másik játékossal is lesz bőven dolgod a 2 fős játékban 😅. Nekünk 3 és 4 fővel is jól jött ki. Játékosszámot tekintve ugyanaz igaz rá, mint talán minden hasonló játékra. Igazából a kategóriájában nagyon nehéz (ha ugyan lehetséges) kihozni játékot olyan szabályokkal, hogy teljesen jó, és teljesen „igazságos” legyen többen játszva is.

[Ez a kategória sajátossága. A 4 fős sakk legjátszottabb változatai is szemikooperatívak; valójában két két fős csapat van egymás ellen, a végén 2 pontszámot kapunk, nem 4-et, vagy 1 győztest és 1 vesztest. A Go-ra sem tudok több fős szabályt; nehéz elképzelni, hogy egy 3., 4. szín beszálljon (-ha valaki mégis tudna valami ilyesmit, akkor szóljon!). És a modern, teljesen nyílt információs, magas interakciós játékok is, napjainkig is hasonlóan vannak…]

Ennek a játéknak több arca van, eléggé különböző játékélményeket tud adni. Ezt jó tudni, ezért jók az ilyen fórumokon felmerült kérdések… A Farkasok mindenképpen ketten lesz a legjobban számolható, egyre többen pedig egyre kaotikusabb (kicsit túl sok minden történik mire újra ránk kerül a sor) és sűrűbb, „élettől nyüzsgőbb”.

A sok pozitív mellett olvasható néhány, jogos negatív kritika ellenére ez szerintem kategóriájának egy igazán kitűnő játéka. Komplexen értékelve is nagyon jó arányban állnak a: tanulási idő – játékidő – komplexitás – mélység – tematika erőssége!

Szerkesztve: 2024. márc 05. 18:10

Válasz Pcs (2023. nov 24. 20:09) üzenetére

ugla

Egy fontos dolog még a körök számáról: a játék egészét tekintve minden játékosnak pontosan ugyanannyi köre van. (Hogy mennyi, az a játékosok játékstílusától függ, mert ők váltják ki a lezárást, de az utolsó kör mindenképpen a kezdőjátékostól jobbra ülőé.) Az egy kör veszteség csak a régiópontozást érinti (ami persze még tud kemény dió lenni).

A holdfénytábla teliholdjának letakarása után a forduló végigmegy még az utolsó játékosig. És még lehet sok pontot szerezni odúkkal, barlangokkal, ledominálással, esetleg vadászattal [pl. van egy zsákmány, amiből mindenkinek jut, annak elejtését lehet a végére pótmegoldásként is hagyni, mindenre úgysincs idő alapon. (Setup-kor ezeket mindig távol rakjuk egymástól)]. Szóval nálunk ez, bár szokott hátrányt jelenteni, de nem szokott döntő lenni. Valami kompenzáció ettől függetlenül tényleg elférne a játékban.

Az nagyon becsapósnak tűnhet, hogy az utolsó körben szerzünk olyan nagyon sok pontot, de ez azért nem teljesen igaz, mert azt korábbi körökben készítjük elő. Küldtünk adott helyekre farkasokat, odúkat tettünk le, hogy most barlanggá beváltsuk, dominálhatunk, hogy újabb farkasok kerüljenek le a táblánkról… és előkészítés az is, ha gyűjtöttünk néhány +akció-jelzőt, hogy megtoljuk pl. az utolsó kört.

De pl. hogy a +akció-jelzőket meddig érdemes gyűjtögetni/tartogatni, az is jó taktikai kérdés – ez a játék állásától függ, de kiélezett helyzetben semmiképpen nem érdemes. Azt is nagyon szoktam figyelni, hogy a többieknek mennyi +akció-, és területjoker tokenjük van. Nálunk legtöbbször ez segít a pontozások idejének becslésében. A játék előretolása, vagy visszafogása erős taktikai lehetőség, olyan, aminek a jelenléte kevesebb játékossal kifejezetten pozitív, többen pedig nem olyan jól jön ki, mert kevésbé tervezhető.

moonrisedeejay

Működik két fővel, sőt én a nagyobb társaság hiányában eddig csak 2 fővel játszottam. Ott eleve kisebb a pálya, és van egy úgymond automata, aki ugyan nem csinál semmit, de az előkészüléketek alapján random uralja a területeket. Tehát nem csak a másik játékos uralma a lényeg, hanem, hogy az automata erőit is megdöntsd. Emiatt szerintem élvezhető 2 fővel, akinek eddig mutattam mindenkinek tetszett. Így bátran ajánlom kisebb társasággal is. Az elején még könnyedebb, azán ahogy egyre szűkül a tér, úgy fogsz egyre többet is gondolkodni a lépéseiden, hogy pontosan mi is éri majd meg számodra.

Válasz Pcs (2023. nov 24. 20:09) üzenetére

Pcs

A TJÜ-n mi négyen próbáltuk, lehet, hogy csak a tapasztalatlanság miatt, de nekünk nem volt akkora hatalmas különbség a végső pontozásnál. Talán az is véletlen, hogy én voltam az utolsó játékos, és végül nekem sikerült lezárni a játékot, így mindenkinek ugyanannyi körre volt. Mi úgy éreztük, ez a játék csak három-négy játékossal müködik igazán, ezért meg is kérdeztük a játékmestert, aki szintén azt mondta, nem igazán müködik két fővel. Itt viszont pont az ellenkezőjét olvastam. Szóval, akik rendszeresen játszák ketten, azoknak szerint mennyire müködik jól? Van-e benne interakció/konfrontáció, vagy inkább a békés egymás mellett építkezés jellemző rá?

hadhaz.sandor

A pontozások között nem kezdjük előről a játékot, a játék összefüggő, amit az elején csinálsz kihat a játék végére is. Körönként 1 farkast/fészket/barlangot minimum fel tudsz tenni, így a technikailag "csak" az első fordulóban elveszett köröd miatt farkashátrányba kerülsz az egész játékra.

Szerkesztve: 2023. okt 03. 20:53

Válasz kok_o (2023. okt 03. 09:19) üzenetére

Furaha

Ebben a játékban az utolsó kör nagyon fontos, a pontjaid legnagyobb részét akkor fogod szerezni.

Hogy mondjak egy példát, én az utolsó körömben kb 22-23 pontot gyűjthettem. Nem emlékszem már pontosan. Letettem egy barlangot és beüvöltöttem két farkast a szomszéd falkákból, ezáltal le tudtam tenni az összes farkasomat és az utolsó pontozásnál az egyik területet megnyertem, a másikon 2. lettem. Fontos figyelembe venni, hogy a 3. pontozás sokkal fontosabb, mint pl. az első, mert sokkal több pontot ad. A játékot én nyertem meg 56 vagy 58 ponttal talán. Ez azt jelenti, hogy a pontjaim kb 40%-t a legutolsó kör adta. Én voltam az utolsó játékos 3 közül. Ha nem tudtam volna én befejezni, és ezáltal elveszítettem volna egy kört a többiekhez képest, tök utolsó lettem volna.

szerk.: Annyit még hozzá tennék, hogy a pontozás részt nem jól látod. A 3 pontozás nem független egymástól. Az első pontozás előtt nem csak az első pontozásra fogsz koncentrálni, hanem már készülsz a 2.-ra is a farkasaiddal. Nem csak akkor fogsz elkezdeni foglalkozni a 2. pontozáshoz tarozó területekkel, amikor már megvolt az első pontozás. És így tovább. Legalábbis, ha nyerni akarsz. Ha mondjuk a 2. játékos fejezné be az első pontozást. Ez nem fog semmi előnyt jelenteni a következő körre a 3. játékosnak. Ez csak annyit jelent, hogy esetleg a következő pontozásnál már ő is pl. 10 környi akciót hajthatott végre, mint az előtte levők, nem pedig eggyel kevesebbet. Már ha ő tudja befejezni azt.

És ahogy halad előre a játék, egyre több pontot tudsz begyűjteni. Több pontot ér a 3. pontozás, mint a korábbiak. Sokkal több farkas van a pályán, így könnyebb beüvölteni is őket. Pláne, mert a játék végére már több jolly joker élőhely lapkát tudsz beszerezni, mint a játék elején. A játék végén messze a legnagyobb szívás elveszíteni egy kört.

Szerkesztve: 2023. okt 03. 14:29

Válasz kok_o (2023. okt 03. 09:19) üzenetére

Patronkok_o

Elöljáróban jelezném, hogy még nem volt alkalmam kipróbálni a játékot, a szabályokat már olvastam, néztem több videót is. Nyilván ez messze nem ugyan az, mint játszani vele, de az 5. játékos rendelkezésére álló körök számában azért egy kicsit vitatkoznék veled.

Ha jól értelemzem amit írtál, illetve a játék szabályait, akkor az 5. játékosnak csak 1-gyel volt kevesebb köre, méghozzá a legelső holdfázis utáni pontozásban. A másik kettő holdfázisban ugyanannyi kört játszott, mint a többi játékos, mivel azokat a holdfázisokat lényegében ő kezdte, ő volt azokban a kezdőjátékos. Ennek megfelelően a 2. és 3. fázisban minden játékos ugyanannyi kört játszott le. Abban az esetben volt, illetve lett volna 3-mal kevesebb köre, ha a részpontozások után újból az kezdő játékos került nálatok sorra, holott a játék szabályaiból (6. oldal) számomra nem ez következik:

"» Az akcióink befejezése után ellenőrizzük a Holdfénytáblát, hogy
elérkezett-e a Régiók pontozásának az ideje.
» Az óramutató járásának megfelelően folytassuk a játékot."

Részemről ez azt jelenti, hogy a soron következő játékos körével folytatódik a játék.

Ez alapján szerintem nem is olyan durva ez a hátrány,1 kör rengeteg játékban előfordul. Ezen felül nyilvánvalóan más taktikával kell játszani 3-4-5 játékosként, mint mondjuk kezdőjátékosként. Egyébként meg, a vadon sem kegyes, mondhatni farkastörvények uralkodnak odakint. :D 🐺

Azt nem vitatom, illetve nálam sokkal tapasztaltabb játékosok is írták már itt is, hogy inkább kisebb játékosszámra ideális ez a játék. Ezen felül Porcine véleményével is teljes mértékben egyet, sokkal korrektebb lenne a játékosszámot úgy feltüntetni egy-egy játékon, hogy az egyben az ajánlott játékosszámot is jelentse, vagy akár a BGG-hez hasonlóan, hogy igen lehet játszani 2-en, meg 5-en is, de 3-4 fővel az igazi.

Válasz hadhaz.sandor (2023. okt 02. 11:26) üzenetére

porcine

Szólj te, a te hangod mélyebb!:)))))

Van a csapatban példány, és nekik tetszett, pozitívan nyilatkoztak róla. Ha kérik, kipróbálom.

Szerkesztve: 2023. okt 03. 09:14

Válasz robsteady (2023. okt 03. 09:01) üzenetére

robsteady

Akkor írj a Deltának, hogy az AOS-et doboz szerint lehet egyedül játszani, csak épp minek? Ne írják rá. 😌 A Kartográfusokra meg annyit, hogy egy és végtelen számú játékos is játszhatja. És akkor a mai newro dömpingről ne is beszéljünk...

A motorépítés hasonlatos a HT-ához, de ez nem folytogat, nem a folyamatos blokkolásról szól. Neked szerintem tetszene. Petinél biztos lesz tesztpéldány a TJÜ-n.

Válasz porcine (2023. okt 03. 06:33) üzenetére

porcine

Egyetértek veled, hogy ne készítsünk szabvány eurokat, mert azokból van elég a piacon, de abban vitatkoznék, hogy tartson ott a világnak, miszerint utána kellene nézni a bgg-n minden játéknak, ami 20e forint felett mozog és megvásárolnám. A kiadó írjon a dobozra igaz számokat, különben tényleg bicskanyitogató a hozzáállása. Amellett a tisztelt nagyérdemű játékosközösség sajnos számos esetben téved, mondjuk ezzel semmi újat nem mondtam.:)

De köszönöm, hogy a Hansa-hoz hasonlítottad, mert eddig a kívánságlistámon volt. Eddig...:)))

Szerkesztve: 2023. okt 03. 06:37

Válasz robsteady (2023. okt 03. 05:54) üzenetére

robsteady

Azért azt szögezzük le, hogy a Farkasokban a tempót a játékosok diktálják, a ti lerakott játékdarabjaitok váltják ki a pontozásokat, és nem előre meghatározott körök. Ez a játékosok közötti interakció része.
Megnéztem neked, a 10 kedvenc játékomból 8 így dolgozik. A játékosok akciói határozzák meg a játék közbeni pontozásokat, és döntik meg a játék végét is. Igen, a Hansa Teutonicában is. Ott is rögtön vége van, ahogy írtam, nincs kompenzáció, ha az első váltja ki, akkor ott van slussz. Ne akarjunk már egy tipikus szabvány eurót csinálni ebből a játékból is... Mi lesz a következő? Legyen középkori európai kereskedés a témája? Ez a játék épp ilyen.
A csízió pont ebben van, hogy felépítsd úgy a játékod, hogy hatékony legyen a vége, de még le tudd zárni a vége előtt.
Megértem, hogy szélsőséges lehet 5 fővel, de ahogy Pisti írta, ez nem 5 fős játék. Erre a számra van épp elég más játék. Ahogy két fősre is, elég csak a Paxokat mondani. Amúgy meg, tartson már ott a világ, ha valaki beruház közel 20 ezret egy játékra, akkor megnézi a játék BGG adatlapját, hány főre is ajánlja azt a tisztelt nagyérdemű játékos-közönség.

Szerkesztve: 2023. okt 03. 05:55

Válasz hadhaz.sandor (2023. okt 02. 19:58) üzenetére

hadhaz.sandor

Én nem utolsó kört akarok. Hanem egyenlő számú kört, egyenlő esélyt minden játékosnak. Nem csak a végén, de mindhárom pontozásnál. És ha ezt már az első pontozásnál sem adja meg, akkor egyeseknek elveszett a játék az egyharmadánál. Sose álltam még fel játéktól, de itt nem sok híja volt, mert értelmetlen volt végigtolni.

Nem ismerem a HT-t. Ott sem egyenlő számú köré van a játékosoknak? Az is azonnal véget ér és nem megy végig a forduló? Ott is több pontozás van? Összesen két másik játékot ismerek ami azonnal véget ér az adott játékosnál: a Scythe és a Copenhagen. Utóbbi kompenzál.

Gamer, gonoszkodós, interaktív. Ebbe bele lehet jönni. Nem is a többi játékosra haragszok, akik megpörgetik a pontozást. A játékra, ami ezt nem csak engedi, de kifejezetten jutalmazza. Úgy hogy kevesebb körrel rendelkező játékos ez ellen semmit nem tehet.

Két fővel ez nem jön ki, nem is próbáltam annyival. Nem is tudom hogy egy area majority játék hogy működik két fővel. Három főnél talán nem zavaró. De egy max 3 fős játékra ráírni hogy 5 fő? Az már bicskanyitogató. És teljesen felesleges anyagpazarlás két felesleges bábukészlet.

Kár érte, mert tetszett a kártya puzzle, az akciórendszer és az engine építés is.

Szerkesztve: 2023. okt 02. 20:22

Válasz robsteady (2023. okt 02. 15:58) üzenetére

PistiDnD

Rövid leszek, mert nálam okosabb emberek mindent elmondtak. (Robi) :)

Ahogy a vidónkban is elmondtam: egy egy 2 fős játék, annak szinte tökéletes. Maximum 3-an játszanám.

4 főnél már esélyes hogy akit nem marnak meg a többiek, vagy nem fogyelnek rá, megnyeri a játékok.

Azt hiszem volt már ilyen a történelemben, hogy egy játék nem működött valami felett vagy alatt, hiába volt ráírva.


Új hozzászólás

0 / 2000

Elküldés

Részletes adatok

Részletek

  • Játékidő:  1.5 óra
  • Játékosok:  2 - 5
  • Ajánlott életkor:  14+
  • Nyelvfüggőség:  Gyengén nyelvfüggő
  • Komplexitás:  Közepesen összetett
  • Tervező:  Clarence Simpson, Ashwin Kamath
  • Illusztrátor:  Pauliina Linjama
  • Kiadók:  Gigamic, 999 Games, Portal Games, Giochi Uniti, MINDOK, Pandasaurus Games, Vagabund, MEBO Games, Evrikus, Skellig Games, Games7Days, Boardgame Mall, Hachette Boardgames Benelux
  • Elérhető nyelvek:  cseh, holland, angol, francia, német, magyar, olasz, Korean, lengyel, portugál, orosz, spanyol, ukrán

Alternatív nevei


Kiadások

  • English edition
    • Kiadás éve: 2022
    • Nyelv: angol
    • Méretek: 29.5 cm x 29.5 cm x 7.2 cm
    • Súly: 2 kg
  • Czech edition
    • Kiadás éve: 2023
    • Nyelv: cseh
  • Dutch edition
    • Kiadás éve: 2023
    • Nyelv: holland
    • Méretek: 29.7 cm x 29.7 cm x 7.1 cm
  • French edition
    • Kiadás éve: 2023
    • Nyelv: francia
    • Méretek: 29.4 cm x 29.4 cm x 7.2 cm

Hasonló játékok

Az alábbi játékok a hasonlítanak leginkább a(z) Farkasok társasjátékhoz