A Sengoku Folio 9: The Battle of Hasedo Castle egy nagyszerű társasjáték, 2 játékos részére, az átlagos játékidő hosszabb, akár 1 - 2 óra is lehet. A társast, 13 éves kortól ajánljuk kipróbálni. A játékmenet erősen épít a hatszög-rács, a kockadobás és a ratio / combat results table mechanizmusokra.
The Battle of Hasedo Castle is a Japanese doujin (fan-made) game produced by Ludens Faber and is game 9 of his Sengoku Folio series. The game simulates the battle between Uesugi and the Date/Mogami allied forces in 1600.
The game is a typical wargame, with movement and attack values, zones of control, a CRT for combat results, and a turn track.
The game includes a map, rules, historical guide, and mounted counters. The counters need to be cut out.
Kategória:
Háború
Mechanizmus:
Hatszög-rács, Kockadobás, Ratio / Combat Results Table
Már ketten is játszható! Remek kikapcsolódás lehet pároknak is!
A társasjáték témájának fontos része a háború, a különböző csaták és harcok!
A társasjáték mechanizmusának központi eleme, de legalábbis fontos része, a kockákkal való dobás/gurítás
Jelenleg egyik üzletben sem kapható a játék! Állíts be egy árufigyelést, hogy értesülj, amikor újra kapható lesz a boltokban!
Az alábbi játékok a hasonlítanak leginkább a(z) Sengoku Folio 9: The Battle of Hasedo Castle társasjátékhoz