Illuminati:  Deluxe Edition
Videó beküldése

Illuminati: Deluxe Edition társasjáték

társasjáték, 1987
Értékelem!

Az Illuminati: Deluxe Edition egy közepesen összetett társasjáték, 2 - 6 játékos részére, az átlagos játékidő hosszú, akár 1 - 3 óra is lehet. A társast, a bonyolultsága miatt, csak 12 éves kortól ajánljuk kipróbálni. A játékmenet erősen épít a lapka-elhelyezés, a váltakozó képességek, a kártya húzás, a kockadobás és az útépítés mechanizmusokra.

Az Illuminati: Deluxe Edition egy közepesen összetett társasjáték, 2 - 6 játékos részére, az átlagos játékidő hosszú, akár 1 - 3 óra is lehet. A társast, a bonyolultsága miatt, csak 12 éves kortól ajánljuk kipróbálni. A játékmenet erősen épít a lapka-elhelyezés, a váltakozó képességek, a kártya húzás, a kockadobás és az útépítés mechanizmusokra.
2 - 6 játékos
4-en a legjobb (4 - 5)
1 - 3 óra
12+ évestől
Nyelvfüggő
Közepesen összetett
Bemutató
Kommentek
Link másolása
Megosztás
Egy üzlet árulja ezt a játékot!
  • 17 090 Ft-tól
  • 1 ajánlat

Kategória: Politika, Kártyajáték, Sci-Fi, Alkudozás, Humor
Mechanizmus: Lapka-elhelyezés, Váltakozó képességek, Kártya húzás, Kockadobás, Útépítés

Videók

A társasjátékhoz oktató és bemutató videók nyújtanak segítséget! Nézd meg őket és nem lesz gond a szabályokkal!

Üzletek

Ez a társasjáték kapható a boltokban! Nézd meg partnereink ajánlatát, vagy próbáld ki az árkalkulátort!

2

Párosan

Már ketten is játszható! Remek kikapcsolódás lehet pároknak is!

Illuminati: Deluxe Edition társasjáték vásárlása, árak és üzletek


Játékfigyelés Értesülj róla e-mailben, ha a játék ára változik, vagy újra raktáron lesz az egyik boltban!

Új hozzáadása

Árkalkulátor

Egyszerre több játékot vásárolnál? Próbáld ki az Árkalkulátort és kiszámoljuk neked a legoptimálisabb feltételeket, hogy a legjobb árat kapd meg!

Hirdetés

Illuminati: Deluxe Edition társasjáték videók (3)

Kommentek

Elsőnek lenni jó!

Szólj hozzá a témához elsőként az extra közösségi pontokért!

0 / 2000

Elküldés

A Illuminati: Deluxe Edition társasjáték és kiegészítői (8)

Részletes adatok

Részletek

  • Játékidő:  1 - 3 óra
  • Játékosok:  2 - 6
  • Ajánlott életkor:  12+
  • Nyelvfüggőség:  Nyelvfüggő
  • Komplexitás:  Közepesen összetett
  • Tervező:  Steve Jackson (I)
  • Illusztrátor:  Dan Smith, Jeffrey D. George, C. Mara Lee, John Grigni, Shea Ryan, Cliff Van Meter, Dave Martin, Carl Manz, Czeslaw Sornat, Frank Gerwin, Lar DeSouza, David Martin (II)
  • Kiadók:  Steve Jackson Games, Pegasus Spiele, Descartes Editeur, Queen Games, Laurin Verlag, Devir, Edge Entertainment, Raven Distribution, Ubik, Finnish Game House
  • Elérhető nyelvek:  angol, finn, francia, német, olasz, portugál, spanyol

Alternatív nevei


Kiadások

  • Steve Jackson English edition
    • Kiadás éve: 1987
    • Nyelv: angol
    • Méretek: 22.9 cm x 30.5 cm x 3.8 cm
    • Súly: 0.9 kg
  • Laurin German edition
    • Kiadás éve: 1988
    • Nyelv: német
    • Méretek: 22 cm x 31 cm x 4 cm
  • Laurin German "Spiel 88" edition
    • Kiadás éve: 1988
    • Nyelv: német
    • Méretek: 22 cm x 31.5 cm x 4 cm
  • Queen German edition
    • Kiadás éve: 1988
    • Nyelv: német
    • Méretek: 22 cm x 31 cm x 3.3 cm
    • Súly: 0.6 kg

Hasonló játékok

Az alábbi játékok a hasonlítanak leginkább a(z) Illuminati: Deluxe Edition társasjátékhoz